Dünyanın En iyi Cam Filmleri ile tanışın ...
Ana Sayfa
Troy'un İzmir Operasyonu başladı.

Ege bölgesindeki artan talebi karşılamak maksadıyla, İzmir'de teknik bir ekip ve iletişim ağı oluşturulmuştur. Uygulamalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir.
Biz Kimiz ? Referanslar Ürünlerimiz Erişim Neden 3M
Cam Filmi
Neden 3M
Paspas
Neden
Troy
  Bantlar ve Yapıştırıcılar Teknolojisi
 

Yapıştırıcılar

Her geçen gün daha fazla şirket ürünlerini imal etmenin yeni yollarını buluyor. Plastikler ve kompozitler gibi yeni malzemeler giderek daha önemli bir hale geliyor. Buna ek olarak yapılması gereken kaynak, perçin ve vida gibi klasik birleştirme yöntemlerinin alternatiflerini bulmak maliyet sağlamlık ve estetik gibi birçok konuda gerekli hale geliyor. Yapıştırıcılar ise giderek bu alternatiflerin cevabı olduğunu kanıtlıyor. Yeni moda malzemelerle çalışırken gereken doğru kimyasallara odaklanarak, 3M bugünün üretim çevresi için ideal olan bu yapıştırıcıların uygulanmasına yönelik uygun sistemler geliştirmiştir.

 

 

Güneş Kontrol Filmleri
Güvenlik Filmleri
Araç Filmleri
Paspas Sistemleri ve Kaydırmaz Bantlar
Yangın Durdurucular
Bant ve Yapıştırıcılar
Anti Statik Ürünler
İş ve İşçi Güvenliği Ürünleri
Temsilciliklerimiz
 

Koruyucu Ürünler

Bir tasarımcının ihtiyacı olan özelliklerin içinde ayrıntılara verilen önemin diğer özellikler kadar önemli olduğu kesin. 3M Bumpon Kalıp Ürünler kaymayı önleyecek basit ve güvenilir bir yol sağlar, sesi azaltır ve yüzeyleri korur. Yüksek performanslı yapıştırıcılar delme, vidalama, perçinleme gibi pahalı işlemlere duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır. Özel poliüretan formülasyonu yapıştırıcıların yüzeyleri çizmemesini, yumuşamamasını, kırılmamasını ve şekillerini kaybetmemesini sağlar. Rulo halindeki malzemeler sizin özel ihtiyaçlarınız gözönüne alınarak istediğiniz şekle göre özel kesim imkanı sunar.

Sökülüp Takılabilir Sabitleme Sistemleri

İhtiyaçlarınız arasında tekrar kapanabilme veya sökülebilme özellikleri varsa, 3M Sökülüp Takılabilir Sabitleyici Ürünler bunu daha hızlı, daha kolay ve daha uygun bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu gizli sökülüp takılabilir sabitleme sistemleri çeşitli tekrar kapanabilme yöntemlerini sunar. Bu yöntemler uygulama alanınıza göre size en uygun sökülüp takılabilir sabitleme sistemini sunan çok çeşitli performans olanağını içerir. Daha iyi bir görünüm, daha fazla tasarım seçeneği, daha hızlı ve kolay montaj 3M sökülüp takılabilir sabitleyici ürün serisi ile artık elinizin altında.

Bantlar

İşiniz ürün tasarımı veya üretimi ise, üretmek ve ürünlerinizin kalitesini yükseltmek için sürekli yeni yollar arayışı içindesinizdir. 3M Bantları bugün tüm üretim endüstrisinde klasik sabitleme yöntemlerinin daha iyi bir alternatifi olarak kullanılıyor. Bu bantlar tasarımda daha fazla esneklik sunmakla birlikte endüstri dizaynında ve performansta da oldukça önemli gelişmelerin anahtarı. Ayrıca, daha hızlı ve kolay montaj sağlayabilirler ve son temizlik gereğini ortadan kaldırarak k ârın artmasına yardımcı olurlar. Kavramdan üretime ve performansa kadar her geçen gün daha fazla üretici 3M Bantların daha iyi bir yol olduğunu keşfediyor.

Tek Taraflı Bantlar

Hangi endüstride çalışırsanız çalışın, üretim ve kârlılığı artırırken kaliteyi de artırma çabası içindesinizdir. 3M'in çeşitli tek taraflı maskeleme ve proses bantları bu amaçlara ulaşmanıza yardım eder. Kalite göz önüne alındığında, 3M Maskeleme Bantları beklenen yüksek kalite sonuçlarını vererek güvenilir bir maske sağlar. Ürünleri korumak için, çeşitli koruyucu bantlarımız birçok seçenek sunar. Performans açısından, 3M bantları pahalıya mal olan temizleme ve yeni bir biçim verme işlemlerine gerek kalmadan işinizi her zaman ilk seferde yapabilmenizi sağlar.

Paketleme Malzemeleri

3M Paketleme Sistemleri tüm paketleme ihtiyaçlarına yönelik bütünleşmiş bir çözüm oluşturmak için biraraya gelen çok geniş kapsamlı ve çeşitli bant, aplikatör ve kutulama ekipmanı sunar. Çözümler malzeme israfını azaltmanın yanısıra iş gücünden, zamandan ve ürün maliyetinden tasarruf etmenize yardım etmek için tasarlanmıştır. Bantın performansı filmi, işlevsel yapıştırcısı ve bunların birbirine yapıştırılma yoluyla belirlendiği için, 3M kendi polipropilen ve polyester sırtlarımızı yapmayı da içermek üzere (ScotchPro ve ScotchPar marka) süreci olabildiğince fazla kontrol eder. Bu filmin dayanıklılığı, yoğunluğu ve kalitesinin teminat altına alındığı anlamına gelir.

3M Hot Melt solventsiz yapıştırıcı sistemimiz klasik solventli ürünlerin performansını artırırken solventli yan ürünlerin azalmasına da yardım eder. Yapıştırıcı yeniden işleme sürecinde bant sırtıyla kalır, böylece her ikisi de kolaylıkla süzülür.

 

   
 

Merkez Ofis

Telefon : +90.312.319 92 24
Faks : +90.312.319 04 11

ankara@troytr.net

İstanbul
Telefon : +90 216 4566548 - 49

istanbul@troytr.net