Dünyanın En iyi Cam Filmleri ile tanışın ...
Ana Sayfa
Troy'un İzmir Operasyonu başladı.

Ege bölgesindeki artan talebi karşılamak maksadıyla, İzmir'de teknik bir ekip ve iletişim ağı oluşturulmuştur. Uygulamalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir.
Biz Kimiz ? Referanslar Ürünlerimiz Erişim Neden 3M
Cam Filmi
Neden 3M
Paspas
Neden
Troy
  Güvenlik Filmleri
 

Neden Güvenlik Filmi Kullanmalıyım ?

•  Deprem kuşağında yaşıyorsanız,
•  Terör tehlikesi olan bir bölgede yaşıyorsanız,
•  Camınızın kırılarak hırsızlık ve gasp yapılması riskiniz varsa,
•  Herhangi bir çarpma, düşme nedeniyle kırılabilecek ve zarar verebilecek camlarınız ve     aynalarınız varsa,
•  Herhangi bir şekilde ( taş, sopa, molotof kokteyli vs. ) camlarınızdan mülkünüze saldırı     tehlikesi varsa, Güvenlik Filmi kullanmak için yeterli nedeniniz var demektir.

Güneş Kontrol Filmleri
Güvenlik Filmleri
Araç Filmleri
Paspas Sistemleri ve Kaydırmaz Bantlar
Yangın Durdurucular
Bant ve Yapıştırıcılar
Anti Statik Ürünler
İş ve İşçi Güvenliği Ürünleri
Temsilciliklerimiz
 

3M Scotchshield ( Ultra ) Filmleri fırtınaları, kurşunlu saldırıları veya hırsızları durdurur mu?

3M Scotchshield Ultra Güvenlik Filmleri, fırtınalarda, depremlerde, kurşunlu saldırılırda ve hırsızlık durumlarında camın kırılma direncini arttırıp dağılmasını engeller. Örneğin; şiddetli bir tayfun anında camlarınızın dağılmasını engelleyerek güvenlik seviyesini ciddi oranda arttırır. Kırılan camların oluşturacağı riski azaltır. Kurşun; Bu filmler kurşunları tutmak için tasarlanmamıştır. 3M Scotchshield Filmleri aslen terörist bombalama ve saldırılara karşı dizayn edilmiştir. Bu güvenlik filmleri patlama anında oluşan basıncın etkisiyle camların dağılmasını engelleyerek mal ve can güvenliğinize 3M Scotchshield Ultra Güvenlik Filmleri hırsızlık riskine karşı da ciddi güvenlik sağlar. Film camın güvenlik seviyesini arttırarak taşlı sopalı saldırılar anında camın kırılmasını engellemez ancak dağılmasını engeller, film camı bir arada tutar. Hırsız bir karar vermek zorundadır. Ya cama saldırıya devam edecek yada terk edecektir. Hırsızlığa karşı filmle beraber alarm sistemi kullanılmalıdır.

güvenlik filmi
 


3M Scotchtint and 3M Scotchshield Cam Filmleri üreticisi 3M'midir?

Cam filmi sektöründe 3M'den daha fazla tecrübeye sahip herhangi bir firma yoktur. 3M'in 1966 yılında bu ürünün ilk patentini almış olması da 3M'in farklı olduğunu anlatmaz bunun yanı sıra, bugün bile kendi metalini, yapıştırıcısını ve polyesterini üreten tek cam filmi üreticisi yine 3M'dir. Dahası, Türkiye'de hizmet verdiği müşterilerine, üretici firma garantisini veren tek firmada 3M'dir. Sadece bu özellik bile 3M'i rakiplerinden ayırmak için yeterlidir. 3M Dünya'da ve Türkiye'de müşterilerine ve yatırımcılarına, 100 yıldan fazla süredir kalitesini ve güvenilirliğini ispatlamıştır. Sonuç olarak cam filmi konusunda cam güvenliğiniz için 3M'e güvenebilirsiniz.

NEDEN 3M CAM FİLMLERİNİ TERCİH ETMELİYİM

3MTürkiye'de yerleşik, dünyaca tanınmış bir firmadır ve gerçek üretici firma garantisini belgeli olarak Türkiye'de sadece 3M cam filmlerinde bulabilirsiniz.

3MCam filminin mucididir. Dünyada milyonlarca metrekare uygulanmış cam filmleri uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Müşterilerimize verdiğimiz teknik spesifikasyonlar, uluslararası kabul görmüş normlarda test değerlerini içermektedir. Az bilinen bir konu olduğu için müşterilerimize olmayan test değerlerini vaad etmek, müşterilerimizi yanlış bilgilendirmek 3M ve TROY olarak iş etiğimizde yer almamaktadır.

3Mürün kodları Amerika'dan Avustralya'ya kadar standart ve beynelmileldir. Üretim tüm dünya için sadece Amerika ve İngiltere'de 3M' in kendi fabrikalarında yapılmaktadır. Türkiye için menşei belirsiz özel kodlu ürünler bulunmamaktadır.

TROY olarak toplam cam filmi taahhütlerimizin %50 sini daha önce farklı ürünlerle şansını denemiş müşterilerimiz oluşturmaktadır.

   
 

Merkez Ofis

Telefon : +90.312.319 92 24
Faks : +90.312.319 04 11

ankara@troytr.net

İstanbul
Telefon : +90 216 4566548 - 49

istanbul@troytr.net