Dünyanın En iyi Cam Filmleri ile tanışın ...
Ana Sayfa
Troy'un İzmir Operasyonu başladı.

Ege bölgesindeki artan talebi karşılamak maksadıyla, İzmir'de teknik bir ekip ve iletişim ağı oluşturulmuştur. Uygulamalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir.
Biz Kimiz ? Referanslar Ürünlerimiz Erişim Neden 3M
Cam Filmi
Neden 3M
Paspas
Neden
Troy
  Paspas Sistemleri ve Kaydırmaz Bantlar
 

paspaslar

Güneş Kontrol Filmleri
Güvenlik Filmleri
Araç Filmleri
Paspas Sistemleri ve Kaydırmaz Bantlar
Yangın Durdurucular
Bant ve Yapıştırıcılar
Anti Statik Ürünler
İş ve İşçi Güvenliği Ürünleri
Temsilciliklerimiz
 


Neden Paspas ve Kaydırmaz Bant Sistemleri Kullanmalıyım ?

Binanızda oluşan toz ve kirin çok büyük bir kısmı, insanların ayaklarının altında dışarıdan taşıdıkları toz ve kirdir. Bunu binanızdan temizlemek için genellikle farkında olmadığınız ciddi bir para harcamaktasınız. Bu toz ve kiri daha binanıza girmeden % 90 oranında temizlemek için tek yapmanız gereken doğru paspas sistemlerini kullanmak.

Yapılan istatistikler bazı zemin tiplerinde kayıp düşme ile oluşan işgücü kayıplarının işletmeler için ciddi bir külfet olduğunu ortaya koymuştur. Basit bazı tedbirlerle bunu önlemeniz mümkündür.

 

paspas sistemleri
 

3M Vinil kıvırcık paspasın ve ikili fiber teknolojisinin mucidi olan firmadır. Bu konuda büyük bir deneyim ve bilgi birikimi sahibidir.

3M paspas sistemleri kir ve tozu binanıza girmeden önce önleyerek temizlik giderlerinizi ciddi oranda önlemeyi amaçlar. Bu nedenle estetik ve fonksiyon ürünlerimizde standarttır.

Görüntüsü paspas olan ama ana amacını gerçekleştirmeyen yani TEMİZLEMEYEN ürünler 3M ürün gamında yoktur. Kıvırcık paspaslardaki vinil bukleler yıllar geçse bile birbirine yapışmaz ve süpürme görevlerine devam eder.

Uzun ömürlüdür. Her yıl aynı masrafı bir kez daha yapmanıza gerek kalmaz.

Türkiye'de ve Dünya'da yoğun yaya trafiğine sahip birçok binada yıllardır sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Yaya trafiğinize, fonksiyonlarına ve estetiğine göre seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün gamına sahiptir.

Uzun süreli ayakta çalışılarak yapılan operasyonlarda çalışanların sırt ve bel ağrılarını gidererek verimliliği arttıran özel yorgunluğu önleyici paspas serileri vardır.

3M zımpara ve yapışkan teknolojilerinde dünya lideridir, doğal olarak bunların bir uzantısı olan kaydırmaz sistemlerinde de en güvenilir ve en çok seçeneğe sahip firmadır.

   
 
Cam Filmi, Güneş Kontrol Filmleri, Güvenlik Filmleri, Araç Filmleri, Paspas Sistemleri, Kıvırcık Paspaslar, Kaydırmaz Bantlar, Yangın Durdurucular, Bant ve Yapıştırıcılar, Antistatik Ürünler, Antistatik Koltuklar, İş ve İşçi Güvenliği Ürünleri konusunda en geniş alternatiflere ve çözümlere ulaşacağınız Troy internet sitesine hoşgeldiniz.
   
 

Merkez Ofis

Telefon : +90.312.319 92 24
Faks : +90.312.319 04 11

ankara@troytr.net

İstanbul
Telefon : +90 216 4566548 - 49

istanbul@troytr.net